Tygodnik bibliotek
W maju w ramach Tygodnia Bibliotek, w naszej szkole odbył się cykl lekcji bibliotecznych skierowanych do uczniów klas I – III. Zajęcia zostały przygotowane przez panie: Ewę Gorwę i Magdalenę Kąs – Majchrzak, które zadbały o to, aby odpowiednio je dostosować do wieku i potrzeb dzieci. Młodsze dzieci na podstawie opowiadania W. Osiejewej...